Prowadzący

siostra-pudelko1

s. Anna Maria Pudełko AP

Siostra Apostolinka

Siostra Apostolinka, psychopedagog powołania. Towarzyszy młodzieży i osobom konsekrowanym w ich procesach decyzyjnych, odpowiadania na dar powołania czy też przeżywania kryzysu w powołaniu. Prowadzi rekolekcje, wykłady, szkolenia, warsztaty wspierające integralny rozwój osoby w jej dojrzałości ludzkiej i duchowej, aby każdy mógł żyć pełnią życia ofiarowaną mu przez Boga. Towarzyszy także kobietom w odkrywaniu ich kobiecej tożsamości i piękna otrzymanego od Boga. Autorka pozycji: "Maryja wie lepiej", "Kobieta w pełni szczęśliwa", "Droga Krzyżowa dla poszukujących". Współautorka: "Różaniec dla dwojga", "Wielki Foch. O (nie)dojrzałości kobiet". Publikuje w Edycji św. Pawła.

Magdalena-Kleczynska

Magdalena Kleczyńska

Doradca rodzinny

Magdalena Kleczyńska - żona Darka, mama Emilki, Stasia i Karolinki. Doradca rodzinny, nauczycielka metody Rötzera, autorka książki „Obdarowani sobą, sztuka budowania więzi”. Współtwórczyni warsztatów dla młodzieży "Licencja na miłość". Promotorka Ruchu Czystych Serc i Ruchu Czystych Serc Małżeństw. Z wykształcenia biotechnolog i pedagog. Największa pasja- pomoc innym w tworzeniu trwałych i szczęściodajnych więzi. Temat, o którym może mówić godzinami- miłość intymna

piotr-kwiatek1

br. Piotr Kwiatek

OFMCap

Brat Piotr Kwiatek – kapucyn, doktor psychologii. Wykłada psychologię komunikacji w Wyższym Seminarium Duchownym Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów w Krakowie oraz interwencje pozytywne na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS – studia rekomendowane przez założyciela nurtu psychologii pozytywnej, prof. Martina E. P. Seligmana. Autor książek: „Kochaj Boga i nie bój się być szczęśliwym”, „Ucieszyć się życiem. Cztery okna wdzięczności”, „W świetle cienia. Trudności w drodze do szczęścia”, „Sztuka życia bez narzekania”.

michal-borkowski

Michał Borkowski

Mąż i ojciec, psycholog

Michał Borkowski, mąż i ojciec. Psycholog, autor bloga bycojcem.pl oraz książek dotyczących ojcostwa i rozwoju: "Jesteś zwycięzcą", "Cała naprzód" i "Alfabet mamy i taty".

Irena-Neumueler

Irena Neumueler

Wykładowca, teolog

Irena Neumueler, z wykształcenia jest teologiem i nauczycielem. Ma doświadczenie wykładowcy, doradcy chrześcijańskiego, trenera rozwoju osobistego. Ukończyła studia doktoranckie na UKSW na Wydziale Teologii Apostolstwa. Od 15 lat z zamiłowaniem i pasją towarzyszy kobietom, aby pomóc im przebudzić się do pełnego, szczęśliwego życia. Inspiruje kobiety do odkrycia swojej wartości i godności, tożsamości i misji. W tym celu prowadzi rekolekcje, wykłady z obszaru duchowości, warsztaty rozwojowe, sesje biblijne.

Magdalena-Delipacy

Magdalena Delipacy

Żona i mama, psycholog i terapeuta

Magdalena Delipacy, prywatnie żona i mama, zawodowo psycholog i terapeuta w procesie certyfikacji. Pracuje w Podejściu Skoncentrowanym na Rozwiązaniach (ang. Solutions Focused Brief Therapy). Jej miejscem pracy jest SENTIO Gabinet pomocy psychologicznej i terapii, który stworzyła i stale rozwija. Jest autorką projektu #JakaTy, w którym wspiera Kobiety na drodze ich rozwoju oraz w przeżywanych trudnościach. W ramach projektu organizuje grupy rozwojowe dla Kobiet. Współkoordynuje pracę Ośrodka Inspiracji Skrzydła, który działa w ramach Stowarzyszenia Wesoła54. Współpracuje z Radiem em Kielce, w którym realizuje autorską audycję 100% dla Rodziny! Prowadzi warsztaty, szkolenia, organizuje rekolekcje. Realizuje projekty związane z profilaktyką zdrowia psychicznego. Stale planuje rodzinne wyprawy i praktykuje wdzięczność. Najważniejsze zaangażowanie – drugi człowiek i towarzyszenie mu w procesie zmiany.

Malgorzata-Rybak

Małgorzata Rybak

coach, trener warsztatów

Autorka książek, artykułów i pomocy wspierających bycie blisko siebie i drugiego. Ukończyła Szkołę Trenerów i Szkołę Coachów Akademii SET oraz szkołę Need-Based Coachingu, opartego o Porozumienie Bez Przemocy i System Wewnętrznej Rodziny. Prowadzi sesje coachingowe i autorskie warsztaty dla kobiet. Można ją znaleźć na stronie malgorzata-anna.rybak.pl. Prywatnie - żona Andrzeja od 2002 roku i mama trójki dzieci, których wyjątkowość z pasją odkrywa. Kocha kawę, ładne zeszyty i przybory do pisania w każdej ilości.

Kto jeszcze powinien do nas dołączyć?

Tworzymy z Wami wspólnotę i nowoczesną platformę dla Kobiet która odpowiada na Wasze potrzeby.

Czekamy również na propozycję w kwestii Prowadzących.